Naturalne Suplementy


Pamiętaj, że dobre odżywianie wpływa zarówno na zdrowie, jak również na zwiększoną wydolność fizyczną i umysłową.

Dobrze zbilansowana dieta to jedna z najlepszych długoterminowych inwestycji w zdrowie. Ważne jest, by jeść regularnie i komponować posiłki ze składników wartościowych dla zdrowia. Jednakże, przy naszym dzisiejszym szybkim trybie życia, często musimy stanąć twarzą w twarz z codziennymi wyzwaniami i zadaniami, które nie pozwalają nam zaplanować, a potem wcielić w życie tę, wydawałoby się prostą zasadę.

 

W dzisiejszych czasach częściej wybieramy szybkie i wygodne jedzenie niż świeżą żywność. Jest więc bardzo prawdopodobne, że przy Twoim dotychczasowym doborze żywności, może Ci brakować pewnych witamin, minerałów i innych środków odżywczych stanowiących dobrze zbilansowaną dietę.

Jedzenie, które spożywamy oraz ćwiczenia, które wykonujemy, mogą mieć ogromny wpływ na nasze zdrowie. Zastosowanie się do wymogów zdrowego stylu życia może zaowocować w przyszłości zdobyciem, a potem utrzymaniem optymalnego zdrowia i może zmniejszyć ryzyko występowania chorób związanych z prowadzeniem niewłaściwego trybu życia.

Polecamy naturalne suplementy w celu uzupełnienia Twojej diety, których przyswajalność przez organizm porównywalna jest z cechami produktów naturalnych.

Najlepsze z darów natury i nauki

 Proponujemy naturalne suplementy, które posiadają następujące cechy:

  • producent jest właścicielem i posiada kontrolę nad farmami, gdzie są uprawiane i zbierane surowce do wytworzenia suplementów
  • producent jest właścicielem i posiada pełną kontrolę nad zakładami, gdzie odbywają się procesy wytwarzania
  • producent posiada farmy organiczne
  • producent regularnie sprawdza spełnianie przez produkty norm bezpieczeństwa, skuteczności i jakości
  • producent posiada zespół naukowców i dietetyków, którzy systematycznie poszukują nowych surowców oraz fitoskładników z myślą o tworzeniu nowych oraz doskonaleniu istniejących produktów

„Od zasiewu do konsumpcji” – to jedyny globalny producent witamin
i minerałów, który sam sieje, zbiera i przetwarza rośliny na własnych certyfikowanych farmach organicznych.

Cennik naturalnych suplementów zalecanych przez Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol w Analizie Pierwiastkowej Włosów

Siedem podstawowych koncentratów – filar zdrowia

Koncentrat lucerny – roślina o głębokim systemie korzeniowym oraz zielonej, liściastej części naziemnej.

Koncentrat aceroli – kwaskowate owoce, rosnące na wiecznie zielonym drzewku występującym w Ameryce Środkowej.

Koncentrat pietruszki– pietruszka jest dwuletnią rośliną zieloną pochodzącą z obszaru śródziemnomorskiego. Korzenie i liście zawierają wiele składników
o właściwościach leczniczych.

Koncentrat szpinaku – szpinak to roślina, która w stanie dzikim jest już nieznana. Ma duże, ciemnozielone liście bardzo bogate w witaminy i składniki mineralne.

Koncentrat cytryny – uzyskiwany z owoców wiecznie zielonego drzewka cytrusowego, pochodzącego prawdopodobnie z Chin. W sprzyjających warunkach owocuje cały rok.

Koncentrat rukwi wodnej – roślina zwana inaczej („rzeżuchą wodną”) rośnie przy brzegach rzek, potoków i w akwenach gdzie zachowany jest przepływ czystej wody.

Koncentrat marchwi – marchew jako roślina jadalna jest znana od ok. 2 tys. lat p.n.e.
Z reguły dwuletnia roślina występująca w strefie umiarkowanej i
podzwrotnikowe.